Półkolonie Wakacje 2023

Wyjątkowe półkolonie tematyczno-językowe z La Fontaine – przekaż swoje dzieci w ręce ekspertów!

Czy pragniesz zapewnić swojemu dziecku wakacje pełne przygód, edukacji i niezapomnianych wrażeń? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie propozycję, której nie można odmówić!

Fundacja La Fontaine zaprasza na niepowtarzalne półkolonie tematyczno-językowe. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich ciekawych świata, spragnionych wiedzy i zabawy dzieci.

Stworzyliśmy aż 17 różnych tematów, które z pewnością zaspokoją różnorodne zainteresowania i pasje młodych odkrywców. Od tajemnic nauki, przez kreatywne eksploracje sztuki, aż po fascynujące podróże w głąb swoich emocji. Każda grupa to nie tylko bogaty program tematyczny, ale także ciekawe zajęcia z języka angielskiego lub francuskiego.

Nasze półkolonie to gwarancja kreatywnego i twórczego spędzania czasu. Nasza metoda edukacyjna opiera się na nauce przez zabawę, której celem jest rozwijanie umiejętności, pasji i talentów każdego dziecka. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli z Polsko-Francuskiej Szkoły Niepublicznej „La Fontaine” oraz przez zaangażowanych pedagogów i animatorów, którzy od lat współpracują z naszą Fundacją.

Ale to nie wszystko! Każdy turnus obejmuje jedną ekscytującą wycieczkę oraz atrakcję dodatkową, zaprojektowaną tak, aby dostarczyć uczestnikom niezapomnianych wrażeń i doświadczeń.

Nasza oferta obejmuje także pełne wyżywienie, zapewniając zdrowe i smaczne posiłki dla naszych małych odkrywców.

Za pośrednictwem naszych półkolonii tematyczno-językowych, Twoje dziecko będzie miało możliwość rozwoju, zabawy i nauki w bezpiecznym i stymulującym środowisku. Zapewniamy, że będą to wakacje, o których długo nie zapomną!

Nie zwlekaj ani chwili dłużej! Przyłącz się do setek zadowolonych rodziców i dzieci, które zaufały naszym doświadczeniu i metodom nauczania. Rezerwując miejsce na naszych półkoloniach tematyczno-językowych, otwierasz drzwi do świata pełnego odkryć, przyjaźni i niezapomnianych wspomnień.

O to co oferujemy:

• 10 unikalnych tematów dostosowanych do zainteresowań i potrzeb każdego dziecka
  • Ciekawe i inspirujące zajęcia z języka angielskiego lub francuskiego
  • Kreatywne, rozwijające umiejętności zajęcia prowadzone przez ekspertów
  • Aktywne spędzanie wolnego czasu w przyjaznym i bezpiecznym środowisku
  • Wycieczki i atrakcje dodatkowe, które wzbogacą każdy turnus
  • Smaczne i zdrowe wyżywienie

Pamiętaj, że liczba miejsc jest ograniczona, więc nie przegap okazji, aby zarezerwować miejsce dla swojego dziecka. Zapewnij mu niezwykłe i wartościowe doświadczenie, które pozwoli rozwinąć skrzydła, odkryć nowe pasje i nawiązać przyjaźnie na całe życie.

Wypełnij formularz na dole strony już teraz, aby zapisać swoje dziecko na półkolonie z Fundacją „La Fontaine”. Razem uczynimy te wakacje niezapomnianymi dla Twojego dziecka!

Powstaliśmy po to by pomagać innym.

W ramach półkolonii zapewniamy:

• wyżywienie (śniadanie, obiad i deser); UWAGA! Dieta płatna dodatkowo 100 zł za tydzień;
  • minimum 10 godzin dydaktycznych zajęć językowych (język angielski lub francuski);
  • opiekę wykwalifikowanej kadry dydaktycznej w godzinach od 8:00 do 17:00;
  • ciekawe atrakcje – każda grupa będzie miała atrakcję zgodną z tematyką swoich zajęć;
  • ubezpieczenie NNW.

Miejsce:

ul. Wandy Rutkiewicz 2 Warszawa Wilanów

(budynek Polsko-Francuskiej Niepublicznej Szkoły Podstawowej „La Fontaine”)

Terminy:

TURNUS I
3-7.07 Mały naukowiec (grupa 7-10 lat)
Multisensoryka z Harrym Potterem (grupa 6-9 lat)
Kulinarno-rekreacyjne (grupa  7-9 lat)
TURNUS II
10-14.07 Kulinarno-kreatywne grupa (grupa 8-12 lat)
Rękodzieło (grupa 7-10 lat)
Harry Potter – lekcje w Hogwarcie (grupa 7-10 lat)
Mały Chemik (grupa  6-10 lat)
TURNUS III
17 – 21.07 Moje DIY (grupa 6-9 lat)
Mini-TUS (grupa 6-9 lat)
Taneczno-ruchowe (grupa 6-10 lat)
Mali detektywi (grupa 7-10 lat)
Mały naukowiec (grupa  6-10 lat)
TURNUS IV
24-28.07 Kreatywne Zero Wast (grupa 6-9 lat)
Rękodzieło (grupa 7-10 lat)
TURNUS V
31.07-4.08 Sportowo-rekreacyjna (grupa 6-8 lat)
Programujemy i doświadczamy (grupa 7-10 lat)
TURNUS VI
7-11.08 Plastyka ekspresywna TM (grupa 6-10 lat)
 TURNUS VII
14-18.08 Zajęcia Sensoplastyczne (grupa 6-10 lat)
 TURNUS VIII
21-25.08 Przyrodniczo-kreatywne (grupa 6-10 lat)

Ramowy plan dnia:

8:00 – przybycie dzieci/zabawy samorzutne
9:00 – śniadanie
9:30 – warsztaty tematyczne cz. I
11:00 – drugie śniadanie
11:30 -warsztaty tematyczne cz. II
12:30 – obiad
13:15 – 16:00 zabawy językowe
16:00 – deser
16:15-17:00 zabawy samorzutne

Cena:

729  zł za turnus

UWAGA!

Przy zapisie jednego dziecka na min 2 turnusy cena za drugi i każdy następny turnus wynosi 650 zł

Nasze półkolonie zgłoszone są  do Kuratorium Oświaty

Uwagi:

• Podany program jest programem ramowym i może ulec niewielkim zmianom.
  • Zajęcia tematyczne prowadzone są w języku polskim lub obcym tak, by zapewnić uczestnikom obcowanie z językiem obcym w wymiarze nie mniejszym niżeli 10 godzin dydaktycznych tygodniowo.

Informacje:

Informacje udzielane są pod nr tel +48 576 544 500

lub adresem e-mail: a.kaczorowska@fundacjalafontaine.org

Gwarancją uczestnictwa w turnusie jest wpłata zadatku w wysokości 729 zł na konto fundacji:

Fundacja „La Fontaine”

Ul. Wandy Rutkiewicz 2

Tytułem: półkolonie nr turnusu i dane dziecka

Turnus

Nietolerancje pokarmowe (diety) - proszę zaznaczyć własciwą opcję

Budynek Polsko-Francuskiej Niepublicznej Szkoły Podstawowej „La Fontaine”