Razem po Moc i szanse

Projekt! „Razem po moc i szanse” to program stworzony z myślą o osobach z niepełnosprawnością, które na co dzień codziennie dotyka wiele wyzwań w sferze zawodowej. Chcemy wyrównać szanse oraz przeciwdziałać wykluczeniu społecznemu takich osób, a także wesprzeć ich rodziny oraz opiekunów.

W ramach projektu oferujemy:
✅ Warsztaty Aktywizacji Zawodowej – pomoc w odnalezieniu motywacji, przygotowywanie do rozmów kwalifikacyjnych, szukanie zatrudnienia.
✅ Warsztaty Kompetencji Miękkich – rozwój komunikacji, zarządzania czasem, przywództwa, rozwiązywania problemów czy negocjacji.
✅ Szkolenia z Zakresu Technologii – pomoc w nauce obsługi programów komputerowych, korzystania z internetu i aplikacji mobilnych.
✅ Indywidualne wsparcie doradcy zawodowego – indywidualna pomoc w odnalezieniu ścieżki zawodowej oraz swoich mocnych stron.

Program przeznaczony jest dla osób z niepełnosprawnością z powiatu: wołomińskiego, legionowskiego i żyrardowskiego.

Jeśli jesteś zainteresowany, zgłoś się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego:

Daj znać swoim bliskim znajomym lub rodzinie, jeśli wiecie, że ktoś może potrzebować naszej pomocy!

Po dodatkowe informacje zapraszamy do kontaktu

telefonicznie: 733 722 574
oraz mailowo: a.krawczyk@fundacjalafontaine.org

Zadanie publiczne sfinansowane ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych otrzymanych za pośrednictwem Województwa Mazowieckiego.
#Mazowszepomaga #MCPSpomaga #programywsparcia #solidarnośćmazowiecka #MCPS

Zapytaj o co chcesz